Hakkımızda


Yılların bilgi birikimini genç kadrosunun dinamizmiyle birleştiren Yaraligöz İnşaat, yakın ve orta vadeli projeleriyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Şehrin en güzide noktalarında, sakinlerinin kaliteli bir hayat yaşayabilmeleri için en ince ayrıntısına kadar özel olarak tasarlanmış projeler üreten firma, projelerinde insanların ekonomik gerçeklerini de göz ardı etmiyor. Kısacası   Yaraligöz İnşaat,   kaliteli bir hayatı bir rüya olmaktan çıkarıyor ve her gün yepyeni rüyalar inşa ediyor.


 Yaraligöz İnşaat geleceğe yönelik geliştirdiği projeleri ile konforlu ve modern yaşam konseptini estetik mimari ile buluşturmayı amaçlamaktadır. Sürekli gelişen dünyada kendini daima yenileyen Yaraligöz İnşaat, daima daha ileriyi hedeflemektedir..

 İnşaat sektöründe uzun bir geçmişe sahip Yaraligöz İnşaat geleceğin teknolojisini kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarımlara sahip projeler inşa etmeye özen göstermiştir. Firmamız inşaat sektöründe kalite, güven, teknolojik donanımı ile ve faaliyet alanındaki gelişen yapısıyla sergilediği gücünü geleceğe taşımaktadır.